Współpraca

Jesteśmy przekonani, że dzięki owocnej współpracy będziemy w stanie realizować najbardziej śmiałe pomysły!

Z przyjemnością podejmiemy współpracę z architektami wnętrz oraz biurami projektowymi. Możliwość wymiany doświadczeń i inspirowania się nawzajem pozwoli nam z pasją realizować najbardziej wyszukane projekty. Wspólne działania na rzecz pięknego i funkcjonalnego wnętrza przyniosą obopólną korzyść w postaci zadowolenia i lojalności Klienta.

Zapraszamy do współpracy również deweloperów, właścicieli biur i hoteli, którzy kompleksowo wyposażają mieszkania na sprzedaż, obiekty biurowe oraz rekreacyjne. Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązania meblarskie najlepiej sprawdzą się w konkretnym przypadku, pomożemy dobrać odpowiednie materiały i wykonamy oryginalne meble na wymiar.

Współpracuj z najlepszymi

Dzięki współpracy z zaufanym biurem projektowym INVENTIVE Studio, Twoje wnętrze wykroczy poza konwencjonalne myślenie. W swojej pracy architekci szukają równowagi między funkcjonalnością a pięknem, tradycją a nowoczesnością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty miały znaczący wpływ na poprawę komfortu i dobre samopoczucie mieszkańców.

Inventive studio