Linea Concept

O firmie

O firmie

Linea Concept od 1995 r. zaopatruje Klientów w eleganckie meble będące doskonałym połączeniem funkcjonalności i estetyki. Przez ponad 20 lat kompleksowo wyposażyliśmy setki mieszkań i domów. Na bieżąco śledzimy trendy wnętrzarskie i poszerzamy ofertę o nowe materiały oraz rozwiązania technologiczne. Działamy na terenie całej Polski, ale przyjmujemy również zamówienia od Klientów zagranicznych. Prowadzimy punkty sprzedażowe w Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowie, Tychach i Czechowicach-Dziedzicach.

Działalności naszej marki przyświeca jeden cel – dostarczać piękne, wygodne i solidne meble. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia. Każdy mebel wykonujemy z niezwykłą precyzją, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne. Wykonujemy meble na wymiar do przestrzeni mieszkalnych oraz biurowych. Są to m.in. nowoczesne meble kuchenne, stylowe kuchnie angielskie, szafy przesuwne, meble łazienkowe, pokojowe oraz garderoby. Ze swej strony gwarantujemy profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań, dyspozycyjność i terminowość.

Służymy pomocą i radą na każdym etapie zamówienia – od projektu aż po dostarczenie mebli do domu Klienta. Dzięki owocnej współpracy z zespołem fachowców, architektami wnętrz oraz partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej niestandardowe pomysły. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do współpracy
Rekomendacje
 

+48 888 890 684
Kraków